Про ППЗ «Світ креслення»


Мета педагогічного програмного засобу «Світ креслення» – допомогти учням професійно-технічних навчального закладу освоїти предмети «Технічне креслення» та «Читання креслень». Рівень знання цього предмету допоможе кваліфікованому робітнику правильно виконувати креслення та його читати.  На сайті висвітлені основи проекційного та машинобудівного креслення, аксонометричного проекціювання.

Сайт навчального призначення  розроблений згідно з навчальними програмами, що затверджені Міністерством освіти і науки України. Обсяг змісту навчального матеріалу та спосіб його подання повністю відповідає віковим психологічним і фізіологічним особливостям учнів професійно-технічного навчального закладу та освітнім тенденціям.

Зміст  ППЗ  складається з 8 тем. Кожна тема містить конкретний урок (їх налічується 28), який розкриває тему згідно навчальної програми та містить засоби для пояснення необхідної теми: схеми, малюнки, конспекти, відеофрагменти, мультимедійні презентації. Для перевірки знань передбачені контрольні запитання, тести.

В розділі «Це цікаво» міститься цікавий матеріал щодо історії виникнення креслення та самого олівця.

Сайт креслення  - це засіб вивчення предметів «Технічне креслення» та «Читання креслень», призначений для учнів та викладачів професійно-технічних навчальних закладів.

Система працює в декількох режимах, що робить її універсальною як для навчання в кабінеті, так і для самонавчання в домашніх умовах. Крім того, система заснована на принципі розділеного доступу користувачів. Отже, в режимі незареєстрованого користувача є можливість переглядати лише навчальний матеріал, а в режимі «учень» користувач має доступ до опрацювання навчального матеріалу та проходження тестування. Педагогу надається можливість роботи з групами учнів, зі змістом тієї чи іншої теми, а також роботи з журналами оцінок. ППЗ заснований на сучасних веб-технологіях, має зручний інтерфейс.

 

Автором ППЗ "Світ креслення" є

Антонюк Сегрій Миколайович

викладач креслення

Ковельського професійного ліцею